Eskimeyen Dostlar
MAKALELER
BÖLÜMLER
ETKİNLİKLER
DUYURULAR
1098 'kez okundu.
2012-05-04
3 MAYIS TÜRKÇÜLER GÜNÜ'nü Kutladık...İsrar ederek gelenekselleştirdiğimiz, "3 Mayıs Türkçüler Günü"nü bu sene de eskimeyendostlar olarak görkemli bir şölenle kutladık..

Hem Türkçüler Günü'nün anlamını hatırlattık, hem de uzun yıllardır hayat telaşıyla birbirini göremiyen ülküdaşlarımızın buluşmasına, küllenen dostlukların canlanmasına vesile olduk.

Hasretler giderildi, Aksakallı BOZKURT'lar kucaklaştı ,gelen aileler birbirleriyle tanıştı...

Ve müştereken eğlenildi ,

Konuşmaların çok az olduğu şölende, şiir ve marşlar söylendi, beraber halaylar çekilip, oyunlar oynandı.

Bir hayli popüler ve kıymetli arkadaşımız iştirak ettiler,    gelmeleri ile bizi onurlandıran çok kıymetli bu katılımcılara özellikle teşekkürlerimizi arzediyoruz.

Fotoğraflar bölümüne bu kutlama ile ilgili pek çok fotoğraf koyduk. 

Bildiğiniz gibi eskimeyendostlar olarak 12 Eylül 1980 öncesi ülkücü harekette mücadele vermiş her arkadaşımız bir kıymettir bu günkü konumu ,siyaseti makamı ne olursa olsun şölenimizin davetlisidir. Gelen misafirler de başımızın tacıdır.

Kıymetli ülküdaşlarımız, lütfen eskimeyendostlar veb sitesini takip ediniz, düşüncelerinizi bildiriniz mücadelemiz hepimiz içindir , Türk milleti içindir, eksiklerimiz hatta yanlışlarımız illaki vardır, ama elimizden gelen budur, inşallah daha mükemmele beraberce yürüyeceğiz, muhabbetlerimizle.

( NOT : Bu arada - memnuniyetinizi müşterek dostlarımıza , şikayetinizi özel olarak bizlere bildiriniz.)
ÜYE GİRİŞİ
 Beni Hatırla
twitter facebook
E-Bülten
Arama Yap
İLK YAZI (Meriç COŞKUN)
Bizler çok eski dostlarız. Bizleri bir araya getiren fikrî beraberlik yani Türkçülük mefkûresi, dünya var oldukça, Bilge Kağan’ın deyişiyle “Üstte gök çökmedikçe, altta yer delinmedikçe” ilânihaye devam edecek bir ülkü beraberliğidir. Bizlerin bir özelliği daha var. Bu ülkü beraberliği “pazara kadar değil, mezara kadar” ifadesi ile ilk nazarda kararlı bir deyiş gibi görünse bile, bizlerin beraber...
AMAÇ (Salih DİLEK)
Biz 12 Eylül’den evvel Ülkücü mücadelede fiilen bulunmuş, vatanımız ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda hiç bir fedakârlıktan kaçmamış bir dönemin mensublarıyız. Yaşlarımız 50'nin üzerinde. 80 yılına kadar mücadele ortamı içerisinde bir hayli müşterek hâtıralarımız olmasına rağmen hayat telâşı içerisinde birbirimizi ihmâl ettiğimizin farkında...
STRATEJİK VİZYON (Aksakallılar)
Dünya’nın en gözde, fakat belâlı bir coğrafyasında yaşamaktayız. Bu coğrafyada bizden evvel yaşayan milletlerin, ne kendilerinden, ne de kültürlerinden bir eser kalmamıştır. Bu coğrafyada yaşayabilmek için çetin ceviz olmak lazımdır. Dedelerimiz bu noktaya çok dikkat etmiş ve binlerce yıl evvel, Bilge Kaan Başbuğumuz ”Ey Türk, üstte gök çökmedikçe,...
NAMAZ VAKİTLERİ
Son Eklenen Videolar
KURTBOĞAZI ERKENEKONDAN ÇIKIŞ ŞÖLENİMİZ
"Bir Ülkücülük Hikayesi" - Salih DİLEK - 1.2.2014 - Ocakbaşı Sohbeti
FETHİYESPORLU VE KARŞIYAKALI TARAFTARLAR KARŞILIKLI OLARAK ANDIMIZI OKUDU
NEVZAT KÖSOĞLU CENAZE TÖRENİ
ANDIMIZ
Hakkımızda | Üyelik Koşulları | İlk Yazı | Amaç | **STRATEJİK VİZYON BELGESİ** - **AKSAKALLILAR**
Her Hakkı Saklıdır © 2013 eskimeyendostlar.net