Eskimeyen Dostlar
MAKALELER
BÖLÜMLER
ETKİNLİKLER
DUYURULAR
2149 'kez okundu.
2011-10-17
TÜRK KARDEŞLİK MERKEZİ- KURULTAYA DAVET - Ali GÜNGÖR

 

KURULTAYA DAVET

 

İnsanlık ve Türkiye zor ve kötü seneleri yaşıyor. Bilgi, yürek ve vicdan sahibi aydınların öncülüğünde bu süreci insanlık onuruna yakışır hale dönüştürmenin mümkün olduğuna inanan bizler TKM'yi (Toplumcu Türk Kardeşlik Merkezi) kurduk. Dernek statüsündeki Merkezimizin Kongresini yapıyoruz.

Türkiye ve Dünya meselelerini birlikte değerlendirmek ve "Çıkış Yolunu" kamuoyu ile paylaşmak üzere Kıbrıs Türk Kültür Derneği Genel Merkezi toplantı salonunda yapacağımız Genel Kurul toplantısına katılımlarınızı ve katkılarınızı bekliyoruz.

—İnsana ve doğaya sevgi,—milletlerin bağımsızlığına saygı, —İnsanlığa şeref ve özgürlük, —küresel sömürüye karşı küresel adalet diyoruz.

Misak'ı milli ile tayin edilen sınırlar içinde yaşayan halk tek bir halk'tır. Bu halkın oluşturduğu milletin adı Türk Milleti, dili de Türkçedir. Böyle bildik, böyle inandık. Böyle yaşamalı ve böyle yaşatmalıyız. Birlikte yapabiliriz.

"Yeni bir Türkiye ve Yeni bir Dünya" diyoruz. Daha mutlu, daha güvenlikli bir ortamda, Gönenç düzeyi daha yüksek, Daha iyi bir hayat yaşayabiliriz.

Birlikte başarabilir, birlikte yapabiliriz.  

                                                                                                       Saygılarımızla....

Yer: Halk sok. Nu:17/2 Yenişehir/ANK

Tarih: 23.10.2011 Pazar Günü

Saat: 11.00

                Ali GÜNGÖR

           TKM Genel Başkanı

                       ve

21. Dönem Mersin Milletvekili


ÜYE GİRİŞİ
 Beni Hatırla
twitter facebook
E-Bülten
Arama Yap
İLK YAZI (Meriç COŞKUN)
Bizler çok eski dostlarız. Bizleri bir araya getiren fikrî beraberlik yani Türkçülük mefkûresi, dünya var oldukça, Bilge Kağan’ın deyişiyle “Üstte gök çökmedikçe, altta yer delinmedikçe” ilânihaye devam edecek bir ülkü beraberliğidir. Bizlerin bir özelliği daha var. Bu ülkü beraberliği “pazara kadar değil, mezara kadar” ifadesi ile ilk nazarda kararlı bir deyiş gibi görünse bile, bizlerin beraber...
AMAÇ (Salih DİLEK)
Biz 12 Eylül’den evvel Ülkücü mücadelede fiilen bulunmuş, vatanımız ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda hiç bir fedakârlıktan kaçmamış bir dönemin mensublarıyız. Yaşlarımız 50'nin üzerinde. 80 yılına kadar mücadele ortamı içerisinde bir hayli müşterek hâtıralarımız olmasına rağmen hayat telâşı içerisinde birbirimizi ihmâl ettiğimizin farkında...
STRATEJİK VİZYON (Aksakallılar)
Dünya’nın en gözde, fakat belâlı bir coğrafyasında yaşamaktayız. Bu coğrafyada bizden evvel yaşayan milletlerin, ne kendilerinden, ne de kültürlerinden bir eser kalmamıştır. Bu coğrafyada yaşayabilmek için çetin ceviz olmak lazımdır. Dedelerimiz bu noktaya çok dikkat etmiş ve binlerce yıl evvel, Bilge Kaan Başbuğumuz ”Ey Türk, üstte gök çökmedikçe,...
NAMAZ VAKİTLERİ
Son Eklenen Videolar
KURTBOĞAZI ERKENEKONDAN ÇIKIŞ ŞÖLENİMİZ
"Bir Ülkücülük Hikayesi" - Salih DİLEK - 1.2.2014 - Ocakbaşı Sohbeti
FETHİYESPORLU VE KARŞIYAKALI TARAFTARLAR KARŞILIKLI OLARAK ANDIMIZI OKUDU
NEVZAT KÖSOĞLU CENAZE TÖRENİ
ANDIMIZ
Hakkımızda | Üyelik Koşulları | İlk Yazı | Amaç | **STRATEJİK VİZYON BELGESİ** - **AKSAKALLILAR**
Her Hakkı Saklıdır © 2013 eskimeyendostlar.net