Eskimeyen Dostlar
MAKALELER
BÖLÜMLER
ETKİNLİKLER
DUYURULAR
Mutafa Demirci'nin kayınvaldesi vefat etti
VEFAT Ankara Sitelerden,Başkent Akademi mezunu Kıymetli kardeşimiz Mustafa Demirci'nin Muhterem kayınvalidesi Nurhan Cankul hanımefendi vefat etti. ...
Hayati YILMAZ'ın annesi vefat etti
ÜLKÜDAŞIMIZ HAYATİ YILMAZ'IN MUHTEREM VALİDELERİ NURİYE YILMAZ HANIMEFENDİ HAK'KA YÜRÜMÜŞTÜR. CENAZESİ 9 ŞUBAT CUMA GÜNÜ ANKARA-CEBECİ ASRİ MEZARLIK C...
Etimesut'lu Haydar YURDABAK vefat etti
Etimesgut Ülkücü Hareketinde müstesna bir yeri olan, MHP eski İl Genel Meclisi Üyesi, Ankara Şeker Fabrikası sondaj Baş Sandörü ve Genel Müdürlük Revi...
Mehmet ÇALIŞKAN'ın annesi vefat etti
Eskimeyen dostlar yönetiminden, Keçiören Belediyesi eski meclis üyesi ,Ankara Akademi mezunu, Beypazarlı ve Sitelerde mali müşavir Muhafazakar Part...
Yücel HACALOĞLU vefat etti
Yücel HACALOĞLU Ağbimizi defnettik. YÜCEL AĞABEY TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNİN ÖNE ÇIKMAYI SEVMEYEN EN BÜYÜK KAHRAMANLARINDAN BİRİYDİ.. Yücel Hacaloğlu Ağa...
İsmail ÖZKAN beyin hanımı vefat etti
Ülkücü hareketin kurucularından Basın-İş sendikası eski genel başkanı 12 Eylüle kadar MHP, MYK üyesi Genel sekreter yardımcısı Emekli Sendikacılar ...
Şevki ALTUNTAŞ Vefat etti
eskimeyendostlar.net 11 Ekim, 14:07 ·  Eskimeyen dostlarımızdan Dikmen'de ikamet eden,Kırşehir'li kıymetli ülküdaşım...
HAYRETTİN ÖZDEMİR'İN ANNESİ VEFAT ETTİ
21.DÖNEM MHP ANKARA MİLLETVEKİLİ HAYRETTİN ÖZDEMİR'İN KAYIN VALİDESİ EMİNE KARABİBER HANIMEFENDİ RAHMETLİ OLMUŞTUR. CENAZE 25 NİSAN SALI GÜNÜ KIRIKKA...
Süleyman ERDİNÇ Vefat etti
1974 – 1975 Türk Metal Sendikası Seydişehir Şube Başkanı, sonradan Türk Metal Sendikası Genel Merkezi Mali sekreterliği de yapan kıymetli ülküdaşımız ...
Çalışma bakanlığından emekli iş müfettişi makina Mühendisi İlkin ÇİFTÇİ vefat etti
Ankara Ziraat Fakültesi 57'lerinden Denizcilik eski müsteşar yardımcısı Devremiz ülküdaşımız Taner ÇİFTÇİ'nin  Kıymetli eşi  Çalışma bak...
1157 'kez okundu.
2012-07-13
'APO’YA EV HAPSİ ÜLKÜCÜLERE LİNÇ' - Hakkı ÖZNUR

ÖZNUR:”3.YARGI PAKETİNDE ÇIKAN KARARLAR DOĞRULTUSUNDA TAHLİYE OLAN ÜLKÜCÜLER, MERKEZ MEDYA BAŞTA OLMAK ÜZERE, GLADYO’NUN EMRİNDEKİ DERİN SOL VE BÖLÜCÜ YAYIN ORGANLARINDA (SOĞUK SAVAŞ DÖNEMİNDEN KALMA) KİN VE NEFRETLERİNİ, SALYALARINI DÖKMEYE DEVAM EDEN SİCİLLERİ BELLİ – VATAN HAİNLERİNİN HÜCUMUNA MARUZ KALMIŞLARDIR.”

 Hakkı Öznur: “3.yargı paketinde çıkan kararlar doğrultusunda tahliye olan Ülkücüler, merkez medya başta olmak üzere, gladyo’nun emrindeki derin sol ve bölücü yayın organlarında (soğuk savaş döneminden kalma) kin ve nefretlerini, salyalarını dökmeye devam eden sicilleri belli – vatan hainlerinin hücumuna maruz kalmışlardır.”

 

Ülkücülerin, 12 Eylül hukuksuzluğunun ve anti demokratik 12  mahkemelerinin  kurbanı  olduklarını ifade eden Öznur;  sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“ Ülkücüler haksız yere uzun yıllar cezaevlerinde yatmışlardır. Devlet, Millet ve demokrasi düşmanı olan   Marksist- Leninist zihniyete sahip vatan hainleri sistem tarafından korunurken,  solcu katiller bu gün dışarıdayken,  vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğünü savunan, emperyalizm ile mücadele eden,  Küresel odaklarla mücadele eden ülkücüler uzun yıllar hapishanelerde kalmışlardır.  

 

Aradan 34  yıl geçmesine rağmen, Bahçelievler’i gündeme getirenler; DEV-YOL, DEV-SOL, ACİLCİLER, MLSPB, TDKP,, TİKP, TİKKO, PKK ve benzeri derin sol bölücü örgütlerin yapmış oldukları yüzlerce katliamı, cinayetleri, infazları neden gündeme getirmiyorlar.?  Niçin sorgulamıyorlar.?  Çünkü işlerine gelmiyor

 

 Merkez medyada, Liberal ,Ulusalcı  Marksist,, Bölücü  şer ittifakı devam ediyor. Bunların  alayı Ülkücü Hareket düşmanı, millet düşmanı,  demokrasi düşmanı, devlet düşmanı..

Stratejik maşa, terör PKK’nın yapmış olduğu örgüt içi infaz 15 bin civarında. Diğer sol örgütlerin kendi içlerinde yapmış oldukları örgüt içi  infazların sayısı ise beş bini bulmaktadır. Sol terör örgütlerinin yaklaşık 40 yıldır yapmış oldukları toplu katliamlar infazlar, sansasyonel cinayetler  neden gündeme gelmez ve getirilmiyor.? Çünkü  statüko bunlardan yana. Şer güçler medyaya hakim.  Bürokratik oligarşi Derin Solu korumaya kollamaya devam ediyor çünkü işlerine geliyor.

 

 Peki soruyoruz: 12 Eylül öncesi bakanlık yaptığı dönemde küresel mafyanın, Mafiotik yapıların belini kırdığı için, vurguna soyguna ve talana son verdiği için kapitalist enternasyonal’in hedefi olan şehit  Gün Sazak’ın katilleri 32 yıldır hala kaçak ve yakalanmıyorlar NEDEN?

 Gün Sazak dosyası neden kapatıldı Gün Sazak bir taşeron olan Dev-Sol örgütüne vurdurtuldu. Gün Sazak’ı vurdurtan karanlık odaklar niçin sorgulanmıyor, niye bu olay hep unutturulmak isteniyor?

 

Taşeron Dev-Sol örgütüne; onun lideri  gladyonun tetikçisi Dursun Karataş’a emir verenler ve  katilleri koruyanlar  halen ellerini kollarını sallayarak gezerken Niçin Dev-Sol ve Dursun Karataş bugün konuşulmuyor ve sorgulanmıyor.

 

18 Mart 1978 ‘te 5 ülkücü işçiyi Ümraniye’de önce işkence edip ardından kurşuna dizenler, 19 Eylül 1979’da Adana’da 6 öğretmenimizi   kurşuna dizerek şehit eden katiller, aradan 33,34 yıl geçmesine rağmen  halen yakalanmadılar. ortalıklarda geziyorlar. Kimse bu katilleri ve onlara tetik çektiren, karanlık elleri, odakları konuşmuyor.

 

Ankara Etlikte, Seyranbağlarında,  İstanbul Beşiktaş’ta, Beyazıt’ta, Şişli’de Güngören’de ve Türkiye’nin dört bir yanında ülkücülere yapılan toplu katliamlardan, bombalı saldırılardan cinayetlerden niye bahsetmiyorlar? niye görmezden geliyorlar?..

 

Yine 30 Haziran 1979’da Ankara da güpe gündüz polis üniformalarıyla Bahçelievler’de Ülkücülerin Genel Merkezi’ne bombalı silahlı saldırı düzenleyen, iki ülkücü genci şehit edip, onlarcasını yaralayan ayrıca; 2 Ekim 1980’de Ankara’da, Mithatpaşa’da, Ziraat Mühendisler Birliği Lokali’ne bombalı silahlı saldırı düzenleyen, 4 ülkücüyü şehit eden polis-asker karışımı çeteden niye kimse bahsetmiyor .  

 

3 Ekim 1978 tarihinde MHP  İstanbul İl Başkanı  Recep Haşatlı  12 Ağustos  1979  tarihinde Bingöl Belediye Başkanı  Hikmet Tekin ( Annesi ve Kardeşiyle) Ülkücü yazar ve gazeteciler İlhan Darendelioğlu, İsmail Gerçeksöz, Kemal Fedai Coşkuner ve daha birçok ülkücü hareket mensubu aziz şehitlerimizin katilleri hala neden yakalanamadı?. 30 yılda fazla zaman geçti ama katilleri halen bulunmadı Kimler korudu bu katilleri ve örgütleri?

 

 Dev-Yol davası zaman aşımından düştü. Dev-Yol, Dev-Sol-, TİKKO, MLSPB, ACİLCİLER, TDKP TİKB,, PKK  ve benzeri örgüt davalarına bakın   ne toplu katliamlar, cinayetler, örgüt içi infazlar görürsünüz. Yüzlerce ülküdaşımızı, hain pusularda nasıl şehit ettikleri, bu terör örgütlerinin mahkeme  dosyalarına bakıldığında görürsünüz   

 

Peki, başta Dev-Yol liderleri olmak üzere , örgüt şefleri  tetikçileri kaç yıl cezaevinde yattılar?. Hala merkez medyada orada burada ‘ kızıl kalemşörlük” yapmaktalar   bölücülük yapmaktalar.

Bunlar CIA’ nın   MOSSAD’ın  devrimcileri ve Soros’un beslemeleridirler. Ülkücü hareket düşmanlığına devam eden bu hainler topluluğu  ABD , AB ve Siyonist vakıflarından beslenmekteler.

 

 Derin Sol ve bölücülerin bağlı olduğu grup “Bilderberg Grop” tur Kapitalist Enternasyonal  Türkiye’yi istikrarszlaştırmak , bölmek ve parçalamak için  derin Sol örgütleri, bölücüleri dün olduğu gibi bugünde himaye etmeye devam etmekteler. Merkez  medya’da yer alan bu  Liberal, Sol. bölücü zihniyete sahip işbirlikçiler, küresel emperyalist projeler  BOP ve BİP inde  en büyük destekçileridir..

 

Bahçelievler olayı yaklaşımında hala  çifte standart  var.  Ülkücülerin tahliye edilmesine  karşı çıkanlar, onlarca yıldır sol terör örgütlerinin yaptıkları toplu katliamları cinayetler  ortada iken, İki binden fazla ülkücü hareket mensubu iç savaş tahrikçisi sol terör örgütleri tarafından şehit edilmişken, halen, DHKP-C, TİKKO, PKK ve benzeri Stalinist, Maoist, Ateist terör örgütleri  kan dökmeye devam ederken, onları korumaya, kollamaya, onlara laf söylettirmemeye devam etmekteler.

 

Bolşevik terör örgütleri; demokrasi ve millet düşman olan emperyalizmin yerli işbirlikçileri liberal ve sol çevreler tarafından korunmaya devam ediyor.

 

Ülkücülerin tahliye edilmesine ‘tahammül’ edemeyenler İmralı ve Kandile  ses çıkartmıyorlar. KCK ağzıyla konuşuyorlar. BDP  ve  KCK’ya avukatlık yapmaya devam ediyorlar.

Cumhuriyet tarihinin ‘en büyük toplu katliamcısı, bebek  katili, Mehmetçik katili Abdullah Öcalan’a bile ev hapsi düşünülüyorken 30 yıla yakındır cezaevinde olan, cezalarını çekmiş insanların tahliye edilmesine yaygara çıkartılması iflah olmaz bir kinin tezahürü değil de NEDİR?

 

 Ülkücülere Katil Diyen Kılıçdaroğlu Önce CHP nin  Kanlı Tarihine Baksın

 

 Ülkücülere katil diyen CHP lideri  Kılıçdaroğlu  ve CHP sözcüleri  önce karanlık geçmişlerine   baksınlar. CHP tarihi kanlı bir tarihtir. Katliamcı CHP önce karanlık geçmişlerinde yer alan Katliamlarla, cinayetlerle zulümlerle yüzleşsin.

 

CHP’’nin tek Parti döneminde yaptıkları zulümleri milletimiz unutmadı. 12 Eylül 1980 öncesi  CHP’nin   devlet ve millet düşmanı Komünist örgütlerle yaptığı işbirliğini milletimiz unutmadı.  Sovyet uydusu TKP başta olmak üzere Sol terör örgütleri  12 Eylül öncesi  CHP’ye destek vermiştir.

 

1977 genel seçimlerinde başta TKP olmak üzere Sol örgütlerin bir çoğu  CHP’yi desteklemiştir.  1978-1979 yılları arasında işbaşında olan CHP nin 22 aylık iktidarında 1200  ülkücü hareket mensubu  CHP nin himaye ettiği  sol terör örgütleri tarafından şehit edilmiştir.

 

CHP   bugün PKK nın uzantısı olan  BDP listesinden milletvekili seçilen, İmralı canisi Öcalan’dan zihniyet olarak farkı olmayan Şerafettin Elçi’yi 1978 te ise  Bakan yapmıştır. CHP iktidarında, devlet dairelerine Marksist- Leninist örgütlerin militanları yerleştirilmiştir, bölücüler CHP  tarafından himaye edilmiştir.

 

 12 Eylül öncesi derin sol örgütleri himaye eden CHP bu günde  CIA açılımlarına destek vererek bölücülere destek vermektedir. Ülkücüler , 12 Eylül 1980  öncesi   zalim CHP iktidarını alanlarda, meydanlarda, sokaklarda  “Zam Zulüm İşkence işte CHP” diyerek  protesto ederdi.

 

Ülkücüler kendilerine büyük zulümler yapan, acılara çektiren,  komünistlere, bölücülere destek veren CHP’nin ne halt olduğunu çok iyi bilirler. 1991  yılında SHP listesinden meclise giren   PKK’nın uzantısı HEP lileri  ( bu gün bazıları BDP de )  meclise sokan CHP, yine devlet ve millet düşmanı kirli siyasetini devam ettiriyor"


ÜYE GİRİŞİ
 Beni Hatırla
twitter facebook
E-Bülten
Arama Yap
İLK YAZI (Meriç COŞKUN)
Bizler çok eski dostlarız. Bizleri bir araya getiren fikrî beraberlik yani Türkçülük mefkûresi, dünya var oldukça, Bilge Kağan’ın deyişiyle “Üstte gök çökmedikçe, altta yer delinmedikçe” ilânihaye devam edecek bir ülkü beraberliğidir. Bizlerin bir özelliği daha var. Bu ülkü beraberliği “pazara kadar değil, mezara kadar” ifadesi ile ilk nazarda kararlı bir deyiş gibi görünse bile, bizlerin beraber...
AMAÇ (Salih DİLEK)
Biz 12 Eylül’den evvel Ülkücü mücadelede fiilen bulunmuş, vatanımız ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda hiç bir fedakârlıktan kaçmamış bir dönemin mensublarıyız. Yaşlarımız 50'nin üzerinde. 80 yılına kadar mücadele ortamı içerisinde bir hayli müşterek hâtıralarımız olmasına rağmen hayat telâşı içerisinde birbirimizi ihmâl ettiğimizin farkında...
STRATEJİK VİZYON (Aksakallılar)
Dünya’nın en gözde, fakat belâlı bir coğrafyasında yaşamaktayız. Bu coğrafyada bizden evvel yaşayan milletlerin, ne kendilerinden, ne de kültürlerinden bir eser kalmamıştır. Bu coğrafyada yaşayabilmek için çetin ceviz olmak lazımdır. Dedelerimiz bu noktaya çok dikkat etmiş ve binlerce yıl evvel, Bilge Kaan Başbuğumuz ”Ey Türk, üstte gök çökmedikçe,...
NAMAZ VAKİTLERİ
Son Eklenen Videolar
KURTBOĞAZI ERKENEKONDAN ÇIKIŞ ŞÖLENİMİZ
"Bir Ülkücülük Hikayesi" - Salih DİLEK - 1.2.2014 - Ocakbaşı Sohbeti
FETHİYESPORLU VE KARŞIYAKALI TARAFTARLAR KARŞILIKLI OLARAK ANDIMIZI OKUDU
NEVZAT KÖSOĞLU CENAZE TÖRENİ
ANDIMIZ
Hakkımızda | Üyelik Koşulları | İlk Yazı | Amaç | **STRATEJİK VİZYON BELGESİ** - **AKSAKALLILAR**
Her Hakkı Saklıdır © 2013 eskimeyendostlar.net