Eskimeyen Dostlar
MAKALELER
BÖLÜMLER
ETKİNLİKLER
DUYURULAR
2538 'kez okundu.
2008-11-21
DOSTLARA MEKTUP

“Eskimeyen Dostlar Sitesinin” sayın yöneticileri. Aşağıdaki mektubumun sitede yayınlanarak dostlara ulaştırılması konusunda yardımlarınız rica ediyorum.

Saygılarımla.

Yücel ÖZLEM


Dostlara Mektup


Merhaba dostlarım.

Dün Kocatepe Camisi'nde, Eskimeyen Dostlar'ın duyurduğu bir cenaze töreninde, Salih Dilek'le karşılaştık. Kendisini, alıştığımız Salih Reis’ten biraz farklı gördüm. Biraz sarsılmış gibiydi.

Sebebini sordum ve öğrendim. Bunu sizlerle paylaşmak istedim.

Salih Dilek, hastalanmış. On gün kadar önce, bir böbrek ameliyatı geçirmiş. Bir süre sonra ikinci bir ameliyat daha geçirmesi söz konusu imiş.

İşin tafsilatına girmiyorum. Nasıl olsa kendisini ziyaret edeceğinizi veya arayacağınızı biliyorum. Merak ettiklerinizi kendisinden öğrenirsiniz.

Salih dilek sağlığı konusunda sorulanlara cevap verirken, her zamanki paylaşımcı tavrı ile bize de tavsiyelerde bulunmayı ihmal etmiyordu. Kendi yaşadığı sorunları, bizlerin yaşamamamız için nelere dikkat etmemiz gerektiğini itina ile anlatıyordu. İşte Salih Reis buydu.

Kendisinin hastalığı sırasında, yanında bulunamamış olmaktan üzüldüm. Sevgili Muhittin Çolak’tan onun ilgisinden söz etti. Onun da dostlarına el uzatma konusundaki tavrını, cömertliğini hepimiz biliyoruz. Muhittin Çolak Bey’e teşekkür ediyorum.

Sevgili Salih Dilek, Reis, sağlıklı günler dileklerimi saygı ile arz ediyorum.

Yücel ÖZLEM


ÜYE GİRİŞİ
 Beni Hatırla
twitter facebook
E-Bülten
Arama Yap
İLK YAZI (Meriç COŞKUN)
Bizler çok eski dostlarız. Bizleri bir araya getiren fikrî beraberlik yani Türkçülük mefkûresi, dünya var oldukça, Bilge Kağan’ın deyişiyle “Üstte gök çökmedikçe, altta yer delinmedikçe” ilânihaye devam edecek bir ülkü beraberliğidir. Bizlerin bir özelliği daha var. Bu ülkü beraberliği “pazara kadar değil, mezara kadar” ifadesi ile ilk nazarda kararlı bir deyiş gibi görünse bile, bizlerin beraber...
AMAÇ (Salih DİLEK)
Biz 12 Eylül’den evvel Ülkücü mücadelede fiilen bulunmuş, vatanımız ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda hiç bir fedakârlıktan kaçmamış bir dönemin mensublarıyız. Yaşlarımız 50'nin üzerinde. 80 yılına kadar mücadele ortamı içerisinde bir hayli müşterek hâtıralarımız olmasına rağmen hayat telâşı içerisinde birbirimizi ihmâl ettiğimizin farkında...
STRATEJİK VİZYON (Aksakallılar)
Dünya’nın en gözde, fakat belâlı bir coğrafyasında yaşamaktayız. Bu coğrafyada bizden evvel yaşayan milletlerin, ne kendilerinden, ne de kültürlerinden bir eser kalmamıştır. Bu coğrafyada yaşayabilmek için çetin ceviz olmak lazımdır. Dedelerimiz bu noktaya çok dikkat etmiş ve binlerce yıl evvel, Bilge Kaan Başbuğumuz ”Ey Türk, üstte gök çökmedikçe,...
NAMAZ VAKİTLERİ
Son Eklenen Videolar
KURTBOĞAZI ERKENEKONDAN ÇIKIŞ ŞÖLENİMİZ
"Bir Ülkücülük Hikayesi" - Salih DİLEK - 1.2.2014 - Ocakbaşı Sohbeti
FETHİYESPORLU VE KARŞIYAKALI TARAFTARLAR KARŞILIKLI OLARAK ANDIMIZI OKUDU
NEVZAT KÖSOĞLU CENAZE TÖRENİ
ANDIMIZ
Hakkımızda | Üyelik Koşulları | İlk Yazı | Amaç | **STRATEJİK VİZYON BELGESİ** - **AKSAKALLILAR**
Her Hakkı Saklıdır © 2013 eskimeyendostlar.net