Eskimeyen Dostlar
MAKALELER
BÖLÜMLER
ETKİNLİKLER
DUYURULAR
1249 'kez okundu.
2008-12-29
Şahların Labirenti

     Şahların Labirenti

 

    Halen TRT’de gösterilmekte olan yakın tarihimizin perde arkasıyla ilgili dizi yer yer enterasan konulara girmekte  yakın geçmişi objektif bir bakış açısıyla  incelemekte ve gözler önüne sermektedir.

      Özellikle son gösteriminde ; Kahramanmaraş olaylarının zamanımızda verilmek istenen mezhep kavgası görüntüsünün arkasındaki hakikatleri ermeni terör teşkilatlarının olduğunu ifşa edince, yandaşları kıyamet koparmaya başladı ve kendilerince TRT’yi bu konuyla ilgili protesto yazıları yazmaya başladılar.

      Bu bölümde ASALA terörü ve PKK anlatılmakta Barzani ve Talabani'nin arkasındaki gücler belirtilmektedir.  

     Halbuki yakın tarihimizin bütün sıcaklığı ile içinde yer alanlar bilmektedir Alevisiyle Sünnisiyle çoğunluklar bu oyunlara alet olmamıştır.

      Geçmişte dış kuvvetler ve hainlerce proveke edilen yaşanmış üzücü siyasi olaylar bahane edilerek tarihi saptırarak günümüzün Türk İnsanını Vatan evlatlarını birbirine düşman etmeyi amaçlıyanları biz lanetliyoruz.

     Şahların labirenti dizisinde K.Maraşta ilgili mahkemelerinde kabul ettiği  bir gerçek dile getirildiği için telaşa kapılan ASALA dostlarının TRT’yi protestolarını biz protesto ediyoruz .

                         Salih DİLEK

 

(Eskimeyendostlar’ın TRT’ye Faks, Email gibi iletişim araçlarıyla ulaşarak Şahların labirenti proğramını takdir ettiklerinizi ifade etmelerinde fayda vardır.)

Not : Yayınlanan bölümler TRT'nin internet sitesinde vardır isteyen izleyebilir.

                         


ÜYE GİRİŞİ
 Beni Hatırla
twitter facebook
E-Bülten
Arama Yap
İLK YAZI (Meriç COŞKUN)
Bizler çok eski dostlarız. Bizleri bir araya getiren fikrî beraberlik yani Türkçülük mefkûresi, dünya var oldukça, Bilge Kağan’ın deyişiyle “Üstte gök çökmedikçe, altta yer delinmedikçe” ilânihaye devam edecek bir ülkü beraberliğidir. Bizlerin bir özelliği daha var. Bu ülkü beraberliği “pazara kadar değil, mezara kadar” ifadesi ile ilk nazarda kararlı bir deyiş gibi görünse bile, bizlerin beraber...
AMAÇ (Salih DİLEK)
Biz 12 Eylül’den evvel Ülkücü mücadelede fiilen bulunmuş, vatanımız ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda hiç bir fedakârlıktan kaçmamış bir dönemin mensublarıyız. Yaşlarımız 50'nin üzerinde. 80 yılına kadar mücadele ortamı içerisinde bir hayli müşterek hâtıralarımız olmasına rağmen hayat telâşı içerisinde birbirimizi ihmâl ettiğimizin farkında...
STRATEJİK VİZYON (Aksakallılar)
Dünya’nın en gözde, fakat belâlı bir coğrafyasında yaşamaktayız. Bu coğrafyada bizden evvel yaşayan milletlerin, ne kendilerinden, ne de kültürlerinden bir eser kalmamıştır. Bu coğrafyada yaşayabilmek için çetin ceviz olmak lazımdır. Dedelerimiz bu noktaya çok dikkat etmiş ve binlerce yıl evvel, Bilge Kaan Başbuğumuz ”Ey Türk, üstte gök çökmedikçe,...
NAMAZ VAKİTLERİ
Son Eklenen Videolar
KURTBOĞAZI ERKENEKONDAN ÇIKIŞ ŞÖLENİMİZ
"Bir Ülkücülük Hikayesi" - Salih DİLEK - 1.2.2014 - Ocakbaşı Sohbeti
FETHİYESPORLU VE KARŞIYAKALI TARAFTARLAR KARŞILIKLI OLARAK ANDIMIZI OKUDU
NEVZAT KÖSOĞLU CENAZE TÖRENİ
ANDIMIZ
Hakkımızda | Üyelik Koşulları | İlk Yazı | Amaç | **STRATEJİK VİZYON BELGESİ** - **AKSAKALLILAR**
Her Hakkı Saklıdır © 2013 eskimeyendostlar.net